Neden Zebra Stor Perde

01.02.2017
Neden Zebra Stor Perde

Doğal ışık kaynağımız olan güneşi zebra stor perde sistemimizle iç dekorasyonda kullanmak harika bir fikirdir.

İyi döşenmiş bir ev, evde vakit geçirme isteğini ve kişinin mutluluğunu artırır.

Zebra stor perdeler bu iş için çok ideal ve mükemmel bir üründür. Isterseniz mekanlarınız da kullandığınız zebra stor perdeleri motorlu uzaktan kumandalı ve butonlu da yapmak mümkündür. Zebra stor perdelerin yan kenarlarına Fonlar ekleyerek mekanda yeni ve fantastik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Fonlar mekana zarif bir stil kazandıracaktır. Zebra stor perdelerimiz pencerelerde enerji verimliliği ve üstün ışık kontrolü sağlayan harika bir üründür.

Mekanlarda güneş enerjisi kullanımı artırılmalıdır. Odalarınıza daha fazla ışık alın. Abartı, kalabalık tasarımlı perdelerden kaçının Renk seçimi perdede çok önemlidir. Sıkıcı renklerden uzak durun. Kullanım kolaylığı sağlayan estetik kaygıları ortadan kaldıran ve ihtiyacınıza gerçek anlamda çözüm sağlayan ürünleri tercih edin. Zebra stor perdeler double stor perdeler işte tam bu amaca yönelik perdelerdir.

Zebra Perdeler sık dokunmuş kumaşlarla ve tül kumaşların şeritler halinde aralıklı olarak dizilmesinden meydana gelmiştir. Bu perde kumaşın stor perde gibi yukarı aşağı hareketiyle çalışan bir perde sistemidir.

Zebra perdeler çift kat kumaş kullanıldığından, perde yukarı aşağı hareket ederken sık dokunmuş kumaşların karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği şık bir biçimde elde eder. Bu perdeler Tül ve sık dokuma kumaşın karşılıklı gelmesiyle ışık geçirgenliği engellenir ve karanlık olmasını sağlanır.

Tümü